Kancelaria Notarialna Beaty Burkowskiej Zubrzyckiej w Strzegomiu

Kancelaria mieści się w na drugim piętrze budynku banku Santander Bank Polska s.a. w Strzegomiu, ulicy Kościuszki 14 (skrzyżowanie ulicy Bankowej i ulicy Kościuszki). W ramach naszej działalności oferujemy Państwu profesjonalną obsługę związaną z dokonywaniem czynności notarialnych, Zawsze doradzamy naszym Klientom najbardziej korzystne rozwiązania w zależności od sytuacji, w której się znajdują.

Jesteśmy zawsze otwarci na potrzeby osób, które się do nas zgłaszają. Z tego względu czynności notarialne dokonywane są nie tylko w godzinach urzędowania Kancelarii Notarialnej w Strzegomiu, lecz także w innych, ustalanych indywidualnie, terminach.

Notariusz Beata Burkowska-Zubrzycka jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. W latach 1997-1999 r. odbywała aplikację sądową, zakończoną egzaminem sędziowskim. Od stycznia 2000 roku orzekała w Sądzie Rejonowym we Wrocławiu Wydziale Ksiąg Wieczystych. Od 2012 roku prowadzi kancelarię notarialną w Strzegomiu.

Niezależnie od poziomu skomplikowania Państwa sprawy, dzięki swojej ambicji, wytrwałości i doświadczeniu notariusz Beata Burkowska-Zubrzycka udzieli Państwu rzetelnej, kompleksowej i przystępnej informacji na temat wszystkich skutków danej czynności notarialnej oraz wymaganych dokumentów.

KONTAKT:

Beata Burkowska-Zubrzycka
Kancelaria Notarialna

Telefon

74 85 33 473

74 85 33 474

Email

bbz@notariusz-strzegom.pl

Adres

58-150 Strzegom ulica T. Kościuszki 14
Budynek Santander Bank Polska s.a. (II piętro)

NIP: 8961023549

REGON: 021011958